• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/
  • https://www.twitter.com/https://www.facebook.com/
ATATÜRK KÖŞESİ

''Küçük hanımlar,küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, Yıldızı, bir mutluluk parıltısısınız ! Memleketi asıl aydınlığa boğacak Sizsiniz. Kendinizin ne kadar mühim, Kıymetli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız. Sizlerden çok şeyler bekliyoruz.''
 
             M.Kemal ATATÜRK

BRANŞLARIMIZ

# Everyday English # Her gün İngilizce

M.E.B Bilgiler

Kategoriler

Sağlık

                        

Her öğrenci kayıt olurken alerjik bir durumu var mı? Sürekli kullanacağı bir ilacı var mı diye sağlık formuna yazılır.Bulaşıcı hastalıklarda veli okul yönetimini mutlaka bilgilendirmek durumundadır. Acil müdahale gerektiren durumlar dışında, öğrencilerimizin okula gelmesine engel  olmayan tedavi ve kontroller durumunda okulu aksatmaması önemle rica olunur. Öğrenci rahatsızlandığında veli hemen bilgilendirilir.

Öğrenci ilaç kullanıyorsa veli evden gönderirken ilaç ambalajına öğrencinin adını soyadını kaçta verileceğini  yazar ve öğretmenine teslim eder Anında müdahale edilmesi gereken durumlarda öğretmen ve müdür kontrolünde öğrenci en yakın sağlık kuruluşuna gönderilir. Veliye ulaşılamazsa kayıt esnasında verilen 3. şahıs bilgilendirilir. 

instagram - @tanyuva

Tanyuva facebook


Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret101142